What Happened to Monday IMDB 6,9

Aşırı nüfus nedeniyle ailelerin bir çocukla sınırlı olduğu bir dünyada, bir dizi özdeş yedili, kendi başlarına birinin ortadan kayboluşunu araştırırken hükümet ile tehlikeli bir kavgaya girmekten kaçınmalıdır.

La Belle Epoque IMDB 7,5

Altmışlı yaşlarını geçen ana karakter Victor, zamanda geriye dönebilmek ve ilk aşkı ile birlikte olma şansına sahip olur. Profesyonel bir oyuncu, tarihçi, makyaj ve set ekibi yardımı ile 40 yıl öncesine giderek hayatının aşkı ile tanıştığı günlere döner.

Split IMDB 7,5

Üç genç kız 23  farklı kişilik teşhisi konuş bir adam tarafından kaçırılır. Korkunç bir 24. kişilik ortaya çıkmadan önce oradan kaçmaya çalışırlar.

Get Out IMDB 7,7

Chris sıradan bir siyahi gençtir. Sevgilisi Rose ile birlikte mutlu bir ilişkisi vardır. Rose bir gün Chris’i ailesinin evine götürür. Chris’in evdekilerin davranışlarında bir gariplik olduğunu fark etmesi uzun sürmez. Evden kurtulmak istediğinde ise artık kaçmak pekte kolay değildir.

Imitation Game IMDB 8,0

II. Dünya Savaşı sırasında, İngiliz matematik dehası Alan Turing, matematikçi arkadaşlarının yardımıyla Alman Enigma kodunu kırmaya çalışır.

The Upside IMDB 6,9

Quadriplejili zengin bir adam ve ona yardım etmek için tutulan sabıka kaydı olan işsiz bir adam arasındaki ilişkiye komedi bir bakış.

Purge IMDB 5,7

Zengin bir aile, herhangi bir suçun yasal olduğu 12 saatlik bir süre olan Arınma Gecesi’nde öldürücü bir sendikanın hedefini barındırdığı için rehin tutulur.

İtirazım Var

Selman Bulut, antropoloji ile ilgilenmiş eski boksör, bugünlerde ise sıra dışı bir imam. Camide namaz kıldırdığı günlerden birinde caminin içi silah sesleri ile yankılanır. Camidekilerden birisi yere yığılarak hayatını kaybeder. Olay yeri polisler tarafından incelenir, deliller toplanır ve olaylar başlar. Selman Bulut bu olayını üstüne gider ve şüphelendiği kişi ve olayların üzerine gider. Her ipucu soruşturmasını farklı bir noktaya getirir ve daha da karmaşık, gizemli bir durum olmaya başlar…