Özellikle pandemi döneminde adından sıkça söz ettiren Zoom’un, Türkiye’deki Temsilcilik Faaliyetlerini 2017 yılından bu yana yürüten Etgi Grup, Türkiye’de Zoom kullanıcıları için 7/24 Türkçe destek vermeye başladıklarını açıkladı. Etgi Grup özellikle kurumsal müşterilerin deneyimlerini iyileştireceğini belirtti.

Pandemi döneminde adeta uçuşa geçen kullanıcı sayısı, beraberinde artan yetenekleri ve teknolojileri ile birlikte Zoom, geliştirilmiş güncel özellikleri ile her türlü iletişim ihtiyacını karşılayacak düzeyde seçenekler sunuyor. Bu yeni özelliklerden biri de kullanıcılarına 7/24 Türkçe Destek verecek olması. Bu sayede ülkemiz içinde daha tutarlı ve kullanıcı odaklı bir hizmet sunmuş olacak.

Zoom kullanıcıları, desteğe ihtiyacı olduklarında Etgi Grup ile iletişime geçerek gerekli desteğe ulaşabilecekler. Etgi Grup Genel Müdürü Bilgin Yazar, Zoom’u yurt dışı ile aynı fiyata 7/24 Türkçe desteği ile beraber sunduklarını belirtti. Bilgin Yazar konuşmasında Zoom’un yalnızca video konferans uygulaması olmadığını, yenilenen ve güncellenen Zoom, Zoom Phone, 3D desteği ve yapay zeka gibi özellikleri ile daha etkin olarak hayatımızda olacağını belirtti. Etgi Grup, Zoom’un bu yeni özelliklerinden kullanıcıların en verimli şekilde faydalanabilmesi için tüm konu başlıklarında destek olacakları açıkladı.

Etgi Grup ismi pek duyulmamış gibi gözükse de daha öncesinde hedefi yine iletişim olan çeşitli yazılımları bünyesinde barındırıyor. Ayrıca Zoom alt yapısında çalışan Vedubox yine bir Etgi Grup girişimi olarak karşımıza çıkıyor.